Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 20 Mart 2023’deki önemli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

20 MART 2023 PAZARTESİ TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİNDE ÖNE ÇIKAN HABER GÜNDEMİ!

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktaran Haberler.com’un haberleri ile aktüel, siyaset, spor, magazin, kültür, sanat, dünya ve öteki tüm kategorilerde aktüel haberlere ulaşabilirsiniz. İşte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler…

YENİDEN REFAH PARTİSİ GENEL LİDERİ ERBAKAN: HİÇBİR İTTİFAKIN İÇİNDE YOKUZ, SEÇİME TEK BAŞIMIZA GİRİYORUZ

Cumhur İttifakı’na katılmak üzere görüşmeler gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, parti olarak aldıkları kararı açıkladı. Erbakan, “Hiçbir ittifakın içinde yokuz, seçime tek başımıza giriyoruz. 14 Mayıs’taki cumhurbaşkanlığı seçimi için de adaylık müracaatımı bugün yapacağım” dedi.

AK Parti heyeti ile Cumhur İttifakı’na katılma konusunda istişareler yürüten Yeniden Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan, bugün parti olarak aldıkları kararı kamuoyu ile paylaştı.

MUHARREM İNCE, CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURU YAPTI

Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, Yüksek Seçim Konseyi’ne cumhurbaşkanı adaylığı başvurusunu yaptı. Çıkışta tezli açıklamalarda bulunan İnce, “Göreceksiniz, bu kampanyayı 30’un üzerinde bir oyla tamamlayacağız. Seçim 2. çeşide kalacak. İkinci cinste da 60’ın üzerinde oyla Cumhurbaşkanı seçileceğim” dedi.

14 Mayıs seçimlerine sayılı haftalar kala, cumhurbaşkanlığına aday olan isimler için müracaat süreci başladı. Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce de YSK’ya giderek 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler de cumhurbaşkanı adayı başvurusunu yaptı.

AYLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI! DİLAN ÇİÇEK DENİZ’İN AFRA SARAÇOĞLU’NUN YANINDA MERT YAZICIOĞLU’NA BAKIŞ ATTIĞI MANZARA GÜNDEM OLDU

Bir müddettir aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu’nun aylar evvel çekilen bir manzarası gündem oldu. İmajda bir davette olduğu görülen Deniz’in Afra Saraçoğlu’nun yanında Yazıcıoğlu’na bakarak gülümsediği görülüyor.

Aralık ayında 4 yıldır aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu ile yollarını ayıran Mert Yazıcıoğlu, meslektaşı Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaya başladı. İkili evvelki bir birlikte tiyatroya giderek alakalarını belgeledi.

STEFAN KUNTZ’DAN FERDİ KADIOĞLU İTİRAFI: ÇOK UĞRAŞ SARF ETTİK

A Ulusal Kadro Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, Ermenistan ve Hırvatistan maçları öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Alman hoca, Ferdi Kadıoğlu’nun ay-yıldızlı formayı seçme sürecini anlatırken büyük efor sarf ettiklerini söz etti.

A Ulusal Kadro Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, EURO 2024 Elemeleri öncesi açıklamalarda bulundu. Alman çalıştırıcı Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Ferdi Kadıoğlu ile ilgili itirafta bulundu.

HABERLER.COM HAKKINDA

Haberler.com ; Şimdiki, siyaset, iktisat, spor, magazin, dünya, sıhhat ve başka tüm kategorilerde şimdiki haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Gündemdeki son dakika gelişmeleri, Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri Haberler.com’da bulabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve başka tüm toplumsal medya platformlarından Haberler.com’u takip edebilirsiniz. Haberler.com uygulamasını IOS, Andorid ve Huawei telefon ve tabletlerinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir